Aktorka z Torunia w "Tańcu z gwiazdami"

Widzicie, warto się pojawiać na blogu Tofifestu. Ledwo zaczęliśmy o niej pisać to zaraz trafiła do największej fabryki celebrytów w kraju - "Tańca z gwiazdami"! Mowa o aktorce z Torunia rodem - Oldze Bołądź. Jej kariera zawodowa nabrała ostatnio kolorów, a teraz pewnie przyspieszy - bo chociaż mało aktorski - jest "TzG" mocno promocyjnym wydarzeniem.
Wiemy - Tofifest, "niepokorny fetsiwal" nie powinien o takim popowym show nic mówić, ale... Olga ciężko pracowała by zostać docenioną, a show TVN-u może jej tylko pomóc. Bo Bołądź to kobieta wszechstronna - aktorka, absolwenta krakowskiej PWST oraz hiszpańskiej szkoły teatralnej - Instituto del Teatro w Barcelonie. Można ją było podziwiać w wielu spektaklach, w tym m.in.: „Najzwyklejszy Cud" reż. J. Łapina (Petersburg), „Niby Alaska" reż. J. Peszek , „Tartuffe" reż. M. Grabowski oraz „Oczyszczeni" w reż. Petera Zelenki. Chociaż jest bardzo młoda, przekonująco gra postacie, które w rzeczywistości bardzo się od niej różnią. Często bywa obsadzana też w rolach kobiet dużo od niej starszych jak np. w serialu „Teraz albo nigdy!". Na dużym ekranie można ją było oglądać m.in. w filmach: „Skorumpowani" Jarosława Żamojdy czy „Dzieci Ireny Sendlerowej” reż. J.K. Harrisom. Występowała również w serialach: „39 i pół” i „Czas honoru”. Olga zna trzy języki: włoski, hiszpański i angielski. Bardzo lubi aktywny tryb życia. Aktorstwo jest jej największą pasją, poświęca się jej bez reszty.

Tutaj zobaczycie jak trenuje do "TzG".

Torunianka przyznaje również, że "występ w programie to szansa na zdobycie potencjału - wiedzy o sztuce tańca, która zostanie z nią już na zawsze".
No to my sukcesu życzymy.