Wolontariat na Tofi - TofiBrygady czekają. Dołącz do zespołu.

Rusza nabór wolontariatu do festiwalu filmowego Tofifest. Najwyższy czas aby podjąć decyzje o „tofifestacji” i dołączyć do zespołu wolontariuszy Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Organizatorzy tej największej toruńskiej i jednej z najciekawszych w Polsce imprez filmowych oficjalnie otwierają nabór wolontariacki.

Nasze wolontariuszki szaleją na scenie

Czasy gdy wolontariat polegał jedynie na bieganiu i przysłowiowym „parzeniu kawy” minęły dawno i bezpowrotnie. Ludzie - i to nie tylko młodzi – którzy przyłączają się co roku do wolontariackiej TofiBrygady zyskują podczas tego filmowego święta praktyczne doświadczenie w wielu dziedzinach: organizacji wydarzeń kulturalnych, ich logistyki oraz promocji. Niebagatelnym plusem są też znajomości jakie zawierają z ciekawymi ludźmi świata kina oraz… sami ze sobą. Niejedna z tych znajomości przekształciła się w wieloletnią przyjaźń, a niejedno doświadczenie zaowocowało znalezieniem dobrej pracy. Dziś wielu spośród wolontariuszy Tofifest pracuje w kraju i poza granicami w ramach świata kultury, rozwijając twórczo nabyte umiejętności.

Co roku do pracy przy festiwalu zgłasza się ponad setka młodych ludzi. Dajemy im możliwość uczestnictwa w profesjonalnie zorganizowanym, międzynarodowym festiwalu, cenionym w Unii Europejskiej i dającym doświadczenie, którym można pochwalić się przed potencjalnym pracodawcą. Organizacja projektów, nadzorowanie, koordynowanie, komunikowanie, sprawne działanie pod presją czasu – to tylko niektóre z zajęć tak szczególnych i charakterystycznych dla współczesnego rynku pracy, które poznajecie u nas.

Poza pracą jest też dużo dobrej… zabawy! Bo Tofifest to wielka przygoda. Warto dołączyć do TofiBrygady.

Jak zostać wolontariuszem na 10. MFF Tofifest?
Należy w dniach 10.07-20.08 wypełnić formularz dostępny na stronie Festiwalu.
Aby wypełnić formularz kliknij tutaj.
Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z podjęciem współpracy z kandydatem. Decyzję o przyjęciu aplikacji i podpisaniu umowy podejmą organizatorzy festiwalu. Wyniki rekrutacji zostaną rozesłane drogą mailową po 1 września.

A dla tych którzy maja wątpliwości czy wolontariat na Tofi jest fajny - mała galeryjka zdjęć poniżej... jedno "na zachętę" reszta po rozwinięciu newsa ;)

w klubie festiwalowym siedzi się... dłuuuugowolontariat Tofi jest urokliwy...

...grupowo-zespołowy...


...i bardzo profesjonalny.


Są chwile ...wyluzowania...

...ale zawsze po Tofi jest robota w Metro-Goldwyn-Meyer ;)

"Nie wierzycie? Ej... no co wy?"