Toruński aktor-amator w show "Zostań Gwiazdą Filmową"

Tę wiadomość blog Tofi zawdzięcza Ewie Stołowskiej, aktorce filmowej i teatralnej (alternatywna scena niebopiekło). Dziękujemy jej i reżyserowi z Bydgoszczy Dariuszowi Landowskiemu ("Variete muzyka bez końca", "Podnieść się aby nie upaść") za ponowne "odkrycie" pana Janusza, a was gorąco namawiamy o głosowania na jego kandydaturę!

Janusz Kwasowski na toruńskiej Starówce
Janusz Kwasowski, toruński aktor-amator, jako jedyny torunianin dostał się do kolejnego etapu programu "Zostań Gwiazdą Filmową"!

Pan Janusz pasjonował się teatrem już w latach 60-tych. Później poświęcił się rodzinie i pracy zawodowej, ale po latach pasja wraca ze zwielokrotnioną siłą - na emeryturze Janusz Kwasowski statystuje w serialach ("Lekarze"), zagrał też w pełnometrażowym filmie Dariusza Landowskiego "Podnieść się, by nie upaść" i  u boku Ilony Felicjańskiej, w "Primadonnie" w reżyserii młodego reżysera Patryka Borowiaka."Zostań Gwiazdą Filmową" to aktorski talent show realizowany w Internecie, którego efektem będzie praca zwycięzców na planie filmu francusko-polskiego pt. "Ostatni Klaps"  i wyjazd na festiwal w Cannes. Jury poszukuje odtwórców czterech głównych ról. II etap głosowania, do którego przeszło po 5 osób na każdą główną rolę w filmie, zakończy się w czwartek, a Janusz Kwasowski na razie zajmuje drugie miejsce w kolejce po jedną z nich. Jury jest zacne - kieruje nim Janusz Kondratiuk, a zasiadają tam także: Jerzy Gruza, Michał Milowicz, Dorota Stalińska, Zbigniew Buczkowski i Marek Włodarczyk.

Można na niego  głosować przez SMS. Praca na planie zdjęciowym ruszy w marcu 2013 roku.
Głosowanie: http://zostangwiazdafilmowa.pl/uczestnik/71/ 

 
Rozmowa z Januszem Kwasowskim (realizacja: Dariusz Landowski)

Wraz z Ewą pozdrawiamy i zachęcamy do wsparcia kandydatury pana Janusza SMS-em!