Niezły "Trip". Będzie premiera.

Dawid Marcinkowski i Kasia Kiefert czyli "Kissinger Twins" odsłaniają swój najnowszy projekt. "The Trip" to interaktywne video do muzyki Smolika, które działająca w Londynie toruńska ekipa lada moment pokaże w wersji kinowej. Światowa premiera pełnometrażowego "Tripu" - to brzmi! 

Dawid już od dawna Dawid jest jednym z najbardziej frapujących filmowców poruszających się w sferze interaktywnego video. Torunianina można nawet uznać za jednego z europejskich pionierów tej dziedziny. The TRIP, kolejny - po "Forget me Not" - klip stworzony przez Kissinger Twins na zamówienie Smolika doczekał się już wielu odsłon. Istnieje interaktywny film (na iPad, komputery i komórki), wersja muzyczna czyli album Smolika (winyl, cd, mp3), wersja fotograficzna w formie cyklu zdjęć Kasi Kiefert oraz... kaseta VHS!!! Tak, świeżutko wydana. Jak już ktoś jest nieszablonowy to do oporu. Teraz czekamy na najważniejszą, wersję kinową. Wg zapowiedzi Dawida, to już niedługo.  

Teledysk, film i gra interaktywna:
http://www.jacktorrancetrip.com/

Album:
http://www.polishsound.com/review,42,smolik_the_trip.html 
Dawid wygrywa: http://festiwaltofifest.blogspot.com/2011/02/marcinkowski-kosi.htmlhttp://festiwaltofifest.blogspot.com/2010/05/juz-o-tym-informowalismy-dzisiaj.html


"Sufferrossa": http://festiwaltofifest.blogspot.com/2010/10/trasa-sufferrosy.html