Gajos gra Kotańskiego, Gierszał IronMana. Jest trailer "Najlepszego"

Gierszał jako Jerzy Górski

W sieci jest wreszcie trailer filmu "Najlepszy" w reż. Łukasza Palkowskiego ("Bogowie", "Rezerwat"). Zapowiada się naprawdę mocny film. W roli głównej nasz toruński Jakub Gierszał, laureat Złotego Anioła i Flisaka Tofifest.

Zapowiadaliśmy już ten film na etapie powstawania produkcji Łukasza Palkowskiego. teraz możecie zobaczyć co zobaczycie, czyli krótko mówić - jest trailer! naprawde mocny.

"Najlepszy" to fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman.W filmie poza Jakubem gra prawdziwa śmietanka aktorska. Janusz Gajos wcieli się w legendarnego szefa MONARU, Marka Kotańskiego. Jednego z pierwszych ludzi w Polsce, który tak szeroko i z takimi sukcesami zajął się walką z narkomanią i zagrożeniami wirusem HIV.

Artur Żmijewski zagra z kolei ojca tytułowej postaci. Na ekranie pojawią się też: Adam Woronowicz, Magdalena Cielecka, Mateusz Kościukiewicz, Tomasz Kot, Arkadiusz Jakubik i Anna Próchniak.

Film wejdzie do kin 17 listopada 2017.

***
"Najlepszy"
Reżyseria: Łukasz Palkowski, scenariusz: Agatha Dominik, Maciej Karpiński,
zdjęcia: Piotr Sobociński jr,
producent: Krzysztof Szpetmański, produkcja: Iron Films,
koprodukcja: Polsat, Lutetia Arabians, Murapol, Cavatina Studio, Odra Film,
współfinansowanie: Polski Instytut Sztuki Filmowej,
dystrybucja: Mówi Serwis.
Obsada: Jakub Gierszał (Jerzy Górski), Arkadiusz Jakubik (kierownik basenu), Janusz Gajos (Marek Kotański), Artur Żmijewski (ojciec Jerzego), Adam Woronowicz, Magdalena Cielecka (matka Jerzego), Mateusz Kościukiewicz, Tomasz Kot, Anna Próchniak.

Komentarze