Kożuchowska w tańcu

Witajcie! Zaczynamy Nowy Rok wieścią o tym co dzieje się właśnie w tej chwili [trwają zdjęcia] u gościa Tofifest'09 i jednej z najpopularniejszych aktorek związanych z Toruniem - Małgorzaty Kożuchowskiej. 

Małgorzata Kożuchowska zaczęła właśnie zdjęcia do swojej kolejnej, po "Senności", pełnometrażowej fabuły. "Dancing 4 U" to najnowsza produkcja Rolanda Rowińskiego. Na ekranie prócz Kożuchowskiej pojawią się między innymi Magdalena Walach i Jacek Lenartowicz.
"Dancing 4 U" to współczesny film obyczajowy, który dzieje się w środowisku artystów. Scenariusz inspirowany jest spektaklem teatru tańca "Dancing for you longer than one minute" Edyty Kozak i Rolanda Rowińskiego.
Role głównych bohaterów rozdzielili miedzy siebie własnie autorzy scenariusza. Postać Reżysera zagra Rowiński, a zakochujacej się w nim Tancerki - Edyta Kozak. Film ma być historią o zderzeniu dwóch mocnych, egocentrycznych osobowości głównych bohaterów. 
Jak zapowiada Rowiński ""Dancing 4 U" będzie opowieścią o przenikaniu się życia i sztuki, stawiającą pytania o wzajemny wpływ twórczości na rzeczywistość oraz granice miedzy prywatnością, a tym co można pokazać na scenie".
Kożuchowska zdecydowała sie na udział w tym projekcie, mimo, że jest to kino zdecydowanie niezależne. Co ciekawe - współpraca przy niezależnej produkcji zrodziła się na planie "M jak Miłość", której kilkadziesiąt odcinków z udziałem Kożuchowskiej wyreżyserował właśnie Rowiński.

Przypomnijmy, że aktorka z Torunia zagrała też ostatnio zakonnicę w telewizyjnym projekcie - serialu Telewizji Polskiej "Siostrzyczki". Serial opowiada o pięciu nieco "szalonych" siostrach zakonnych, które zawsze spieszą z pomocą, ale właśnie z tego powodu wpadają w tarapaty. Na wejście serialu na ekrany trzeba będzie jednak poczekać.