KUCZYNIECKA nominowana do Internetowej Nagrody Filmowej


Już kilka miesięcy temu zwracaliśmy Wam uwagę na talent młodej animatorki z Bydgoszczy rodem - Moniki Kuczynieckiej. I okazało się że słusznie. Została właśnie nominowana przez najważniejszy polski portal filmowy Stopklatka.pl do Internetowej Nagrody Filmowej w kategorii Offowe Odkrycie Roku.
Nominację otrzymała od Stopklatki i kanału filmowego Kino Polska za film "Ucieczka", będący jednocześnie ilustracją do teledysku grupy Czesław Śpiewa. Nagrodą dla zwycięzcy - zdobywcy tytułu OFFOWE ODKRYCIE ROKU - będzie statuetka Kino Polska i opieka medialna telewizji przez cały 2010 rok, co napewno pomoże popularyzować talent młodej animatorki.
TUTAJ znajdziesz linki do najciekawszych filmów Moniki Kuczynieckiej

Offowe Odkrycie Roku to kategoria, która z Internetowymi Nagrodami Filmowymi związana jest od 2008 roku. "Po raz trzeci czytelnicy Stopklatki i widzowie Kino Polska będą mogli wskazać najważniejszy niezależny film minionego roku. Przez ostatnie 12 miesięcy dziennikarze Kino Polska mieli okazję obejrzeć dziesiątki polskich filmów offowych wypatrując nowych i ciekawych twórców, których pierwsze próby w jakiś sposób poruszyły widzów i pozwoliły zwrócić na siebie uwagę. Nominowane filmy gościły na wielu imprezach i dla osób, które obserwują rozwój polskiego kina offowego są doskonale znane" - piszą autorzy Stopklatka.pl.

Prócz Kuczynieckiej nominowani zostali:
"All secrets"  reż. Tomasz Suski
"Monari"  reż. Kasper Piasecki  i Łukasz Augustyniak
"8 procent z niczego"  reż. Przemek Filipowicz
"Tajemnica Alberta"  reż. Wojciech Solarz

Nam pozostaje tylko przyklasnąć i pogratulować.

I namówić do GŁOSOWANIA! Bo o zwycięstwie zdecydują głosy internautów. Cała Bydgoszcz głosuje na Monikę!