"Na dobre i na złe" od rana w mieście

Jako pierwsi informowaliśmy że ekipa popularnego serialu wpada do Torunia na zdjęcia i dzisiaj przyszedł dzień zdjęciowy. Ekipa z Anitą Sokołowską, Marią Gładkowską i Bartoszem Opanią szaleje dzisiaj od 5.30 na moście Piłsudskiego, koło hotelu Etap, na bulwarach, spaceruje po królowej Jadwigi, Szerokiej, Mostowej, by w końcu wylądować w jednym z mieszkań przy Rynku Staromiejskim.
Emisję odcinka z Toruniem w tle przewidziano na 28 maja.
Warto spojrzeć, bo Toruń to fascynujący plan filmowy. Właśnie dlatego warto w naszym mieście i regionie powołać Regionalny Fundusz Filmowy, by częściej ekipy z kamerami lądowały na naszej i bydgoskiej starówce. RFF zapewni współfinansowanie produkcji, w zamian za które otrzymamy konkretną ofertę promocyjną w skali całego kraju. a jeżeli zrobiony z udziałem naszego RFF film zrobi karierę - to także poza granicami dowiedzą się o nas.
Przypomnę tylko, że inicjatorem powstania RFF w regionie jest dyrektor Tofifestu Kafka Jaworska.

Komentarze

 1. RFF jak najbardziej i najszybciej w naszym regionie. BYDZIA TV wspiera psychicznie i fizycznie tą niezbędną instytucję, która umożliwi filmowcom naszego regionu możliwość tworzenia a przede wszystkim starania się, w ramach przejrzystych procedur, o dotacje na filmy. RFF jest jedyną szansą na podnoszenie poziomu filmowych produkcji i ich twórców. Bez RFF, na dzień dzisiejszy, są marne szanse na zdobycie pieniążków i zorganizowanie w miarę profesjonalne niskobudżetowej produkcji.
  Zewrzyjmy szeregi i walczmy o RFF.
  Adam Tarnowski (BYDZIA TV)

  OdpowiedzUsuń
 2. RFF jak najszybciej w naszym regionie. BYDZIA TV wspiera psychicznie i fizycznie powstanie RFF. Fundusz jest niezbędny, by zaczać tworzyć filmy w ramach w miarę profesjonalnych niskobudżetowych produkcjach. Bez tego zakopiemy się w totalnym offie. Praktycznie dzisiaj nie ma szans na zdobycie pieniążków na projekt, na składanie projektów i rozpatrywania ich przez kompetentnych ludzi. RFF podniesie poziom naszych produkcji i zmusi nas do dalszego samokształcenia się w materii filmowej.
  zewrzyjmy siły i walczmy o RFF- BYDZIA TV jest gotowa do pomocy. Adam Tarnowski

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz