Bydgoski kompozytor pisze muzykę do pierwszego pełnometrażowego filmu robionego iPhone'm.


Bydgoska Gazeta Wyborcza trzymała rekę na pulsie i wyłapała kolejny filmowy epizod w życiu Marcina Pawłowskiego znanego jako "Pawbeats". ten młody kompozytor już zaczyna być rozchwytywany. tym razem zaangażował się w niespotykany projekt "Mój mały Manhattan" - pierwszy pełny metraż filmowy w całości zrobiony iPhone'm.

Przy filmie pracowała ekipa ponad 100 osób, w tym Tomasz Raczek i Beata Tyszkiewicz. "Mój Mały Manhattan" to bardzo poważna produkcja. Pierwszy na świecie pełnometrażowy, niezależny film, nagrywany za pomocą iPhone'a 4. Pracuje przy nim cały sztab profesjonalistów. Do projektu przyłączyli się m.in. Beata Tyszkiewicz i Tomasz Raczek. Sebastiana Greka i Jadwigę Gryn kojarzyć można z kilku popularnych seriali. Ci, którzy oglądają "Taniec z gwiazdami", bez trudu rozpoznają w filmie tancerkę Janję Lesar i choreografa Macieja Zakliczyńskiego. Twórcy filmu chcieliby zaprosić do współpracy nawet Lady Gagę.
"To nie dowcip! Do tej pory podchodzę do tego ze sporym dystansem, ale kto wie..." - mówi Pawbeats.
Pomysłodawcą filmu jest Łukasz Jakóbiak słynący z niebanalnych pomysłów [to on powiesił kilkumetrowe bannery z CV przed firmą, w której chciał pracować].
Obraz to historia Kacpra, 25-letniego homoseksualisty, który przekonuje się, jak wielka miłość, poprzez ból i zdradę, może ostatecznie doprowadzić do szczęścia. Chłopak początkowo pogrążony w depresji postanawia w końcu zrobić w swoim życiu coś szalonego i decyduje się nakręcić film, co całkowicie odmienia jego życie.


Pełna rozmowa z Pawbeats: TUTAJ