Filmowcy z Torunia, Włocka i Bydzi - ostatnie chwile by wysłać swój film na Koloroffon Film Festival

KolorOFFon Film Festiwal – festiwal kina niezależnego i eksperymentalnego startuje lada moment - 7 kwietnia 2011 w bydgoskim klubie Mózg. W ramach festiwalu odbędzie się konkurs przeznaczony dla młodych i utalentowanych filmowców-amatorów z województwa kujawsko - pomorskiego do 26 roku życia. Macie czas do 22 marca!

"Po dwóch latach pokazywania bydgoskiej publiczności polskiego kina niezależnego w postaci przeglądu 'KolorOFFon przedstawia OFF' zdecydowaliśmy się zorganizować KolorOFFon Film Festiwal" - mówią Kolooffonowcy, ktorym sekundujemy z Tofifestem od kilku lat.
Dlaczego robią festiwal?
"Bo za dużo wokół nas tandety i pokolorowanej rzeczywistości, bo za dużo jest świetnych krótkich filmów, których nie widać, bo za mało jest odwagi w filmie, bo chcemy dodawać odwagi odważnym, którzy chcą świadomie kręcić niepoprawnie. Chcemy przekraczać filmowe granice. Pokazywać różne barwy offu"
Po takiej deklaracji pozostaje już tylko natychmiast wejść na stronę: http://www.koloroffon.art.pl/?page_id=692 i wysłać swój film na Konkurs amatorskich filmów z regionu „LOCAL SHORTS” w ramach KolorOFFon Film Festiwal.

Dla smakoszy - jeden z filmów Koloroffonowców "Rysa"


Konkurs jest adresowany do osób urodzonych w roku 1985 lub młodszych, uczących się lub zamieszkałych na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego. Filmy zgłaszane do konkursu mogą być zrealizowane dowolną techniką, w dowolnym gatunku i formie filmowej. Akceptowane są także filmy nakręcone telefonem komórkowym.

Filmy można zgłaszać do 22 marca 2011 !!!!!!!!!!!!!


TOFIFEST na KFFMy też tam będziemy, 9 kwietnia wieczorem odbędzie się specjalny pokaz "Niezależny Toruń atakuje Bydgoszcz" przygotowany przez Tofifest pod szyldem platformy promocji kina regionalnego LOKALIZACJE. Zapraszamy!KolorOFFon Film Festiwal
7-9.04.2011 Bydgoszcz, klub Mózg
Organizator: Stowarzyszenie KolorOFFon
Website: http://www.koloroffon.art.pl/