Tofifest Plusem Torunia - głosuj!

Toruń ma szansę zwyciężyć w drugiej edycji konkursu Plusy Naszych Miast i to między innymi dzięki festiwalowi Tofifest. W zabawie organizowanej przez Radio PLUS bierze udział 7 miast, które walczą o tytuł Najplusowszego Miasta Świata. Oprócz Torunia szansę na ten zaszczytny tytuł mają Kraków, Gorzów Wielkopolski, Łódź, Opole, Gdańsk i Bydgoszcz.

Każde z miast pretendujących do tego miana przez jeden tydzień prezentuje się na antenie Radia PLUS (92,8fm), przedstawiając swoje „plusy”. Tydzień toruński rozpoczął się w miniony poniedziałek, 8 sierpnia, a wśród gwiazd, które pomogą nam w tym roku promować Toruń, znaleźli się m.in. podróżniczka Elżbieta Dzikowska, aktorka Marta Żmuda Trzebiatowska (jurorka Tofifest'2011), felietonistka Agata Passent i muzyk Sławek Wierzcholski.

O tym, dlaczego to Toruń powinien zostać Najplusowszym Miastem Świata, Radio Plus chce przekonywać przedstawiając nie tylko najsłynniejsze kojarzone z Toruniem miejsca, ale także te mniej znane, pokazujące drugie oblicze miasta i zdecydowanie warte uwagi. Cała Polska usłyszy o Festiwalu Tofifest, Teatrze Baj Pomorski, Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu, Toruńskich Piernikach, Planetarium i Toruńskiej Orkiestrze Symfonicznej.

Czy Toruń zostanie Najplusowszym Miastem Świata zależy tylko i wyłącznie od Was - głosujących. Głosować na Toruń można, wysyłając sms o treści PLUS 7 pod numer 7123 (1,23
z VAT). Szczegóły zabawy a także prezentację Torunia można sprawdzić na stronie www.radioplus.pl Warto pamiętać, że na głosujących czekają nagrody, a głosować można do 28 sierpnia.

W ubiegłym roku Toruń uplasował się na drugim miejscu. No to może w tym roku możemy wygramy?!