Doda, Toruń, Karwowski, Kac Wawa.

Laureat nagrody Flisak Tofifest 2007, wywodzący się z Torunia reżyser Łukasz Karwowski przyciąga coraz więcej głośnych nazwisk do swojego nowego hitu - "Kac Wawa". Premiera za zaledwie dwa tygodnie, a tu sama Doda oficjalnie ogłosiła, że jest autorką oficjalnej piosenki promującej trójwymiarową komedię Łukasza.

Sympatie do Dody rozkładają się w naszym kraju podobnie krańcowo jak sympatie do PO i PIS, wiec wybór właśnie tej piosenkarki na oficjalny głos nowego filmu Łukasza, na pewno jest mocnym "strzałem" promocyjnym. Będzie o tym głośno. Jak poinformowały Wirtualnemedia.pl Doda uznała "Kac Wawa" za "dynamit" i dlatego nagrała oficjalną piosenkę dla komedii Łukasza Karwowskiego. "Kac Wawa to komediowy dynamit, więc utwór promujący ten film też musiał być taki" - mówi Doda. "Wybór był prosty, to mogłam zaśpiewać tylko ja. Do współpracy zaprosiłam Mateusza Łapota, kompozytora i producenta docenionego przez amerykańską wytwórnię DefJam, gdzie pracował z raperem Fabulous. Szykujcie się na rockowy rozpie*dol!" kończy w swoim stylu pani D..

 

Utwór nie jest "nówką" - powstał na przełomie listopada i grudnia ubiegłego roku. Kompozytorem i producentem jest Mateusz Łapot. Współkompozytorem Marcin Nierubiec. Autorami tekstu są Doda i Marcin Mendel. na premierę czekał jednak długo - premierowe wykonanie piosenki "Kac Wawa" na żywo odbędzie się 27 lutego podczas uroczystej premiery filmu. Dystrybutorem i producentem filmu jest Syrena Films. Na ekrany kin w całej Polsce "Kac Wawa" trafi 2 marca. Pisaliśmy o nim na blogu tutaj: http://festiwaltofifest.blogspot.com/2011/09/kac-w-warszawie-szybszy-niz-w-vegas.html

Poczytajcie i bądźcie gotowi na duży kac...