Sukces serialu kręconego w Toruniu!

"Lekarze" jeszcze nie weszli na antenę TVN, a szefostwo stacji już zadecydowało o realizacji drugiego sezonu. To się nazywa sukces! Pierwsze odcinki serialu z Magdaleną Różczką i Pawłem Małaszyńskim były realizowane zimą i wiosną w toruńskim Centrum Targowym Park. Akcja serialu została umiejscowiona w fikcyjnym szpitalu "Copernicus" funkcjonującym w Toruniu.

Tą ciekawą informacje zdobył portal Wirtualnemedia.pl. Jak informuje serwis, chociaż pierwsza seria "Lekarzy" ma wejść na antenę TVN dopiero we wrześniu tego roku, to eksperci przyjęli ją z takim entuzjazmem, że od razu zadecydowano o nakręceniu kontynuacji.

"Serial został poddany szerokim kolaudacjom w stacji. Bardzo się spodobał, nawet osobom dotąd sceptycznie podchodzącym do produkcji fabularnych TVN. Dlatego kierownictwo dało zielone światło do realizacji drugiej serii" - informuje portal, powołując się na "anonimowego pracownika TVN". Zdjęcia do drugiej serii mają ruszyć za miesiąc - dwa.

O nowych serialach kręconych w Toruniu i Bydzi piszemy tutaj: http://festiwaltofifest.blogspot.com/2012/03/agata-vs-alicja-czyli-bydgoszcz-kontra.html

Pierwszy sezon liczy 15 odcinków. Główną bohaterką serialu jest Alicja Szymańska (w tej roli Magdalena Różczka), młoda i ambitna chirurg, która rozpoczyna pracę w miejskim szpitalu „Copernicus” w Toruniu. Tutaj spotyka zespół charyzmatycznych lekarzy, dla których walka o życie i zdrowie pacjentów jest ważniejsza od ich słabości i codziennych problemów W role tytułowych “Lekarzy” - poza Różczką - wcielili się m.in. Paweł Małaszyński, Danuta Stenka, Jacek Koman, Piotr Polk, Marcin Perchuć, Katarzyna Bujakiewicz, Szymon Bobrowski i Wojciech Zieliński. Pierwszą serię reżyserowali Filip Zylber i Marcin Wrona.

Pełny news: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvn-juz-zdecydowal-bedzie-drugi-sezon-serialu-lekarze

Komentarze