Kafka Jaworska Osobowością Kultury Miasta Torunia 2012

To wspaniałe podsumowanie udanego roku. Kafka Jaworska twórczyni i dyrektorka festiwalu Tofifest otrzymała we wtorek, 11 grudnia nagrodę Kulturalny Krawat i tytuł Osobowości Kultury Miasta Torunia w roku 2012. Nagrodę przyznaje portal Kulturalny Toruń.

Kafka w akcji ;)
Bardzo udana 10. edycja MFF Tofifest zaowocowała bardzo pozytywnymi recenzjami i dobrą oceną widzów. Nagroda Kulturalnego Torunia jest miłym zaskoczeniem, tym ważniejszym, że przyznawana jest poprzez głosowanie internautów, którzy sami typują kandydatów do nagrody.

Kafka w Polskim Radiu zapowiada Tofi'2012
Prócz Kafki Jaworskiej, tegoroczne krawaty trafiły w ręce wybitnego, młodego pianisty, finalisty konkursu Chopinowskiego Pawła Wakarecego oraz twórców projektu fotograficznego „Torunianki” (Fundacja Nie Tylko Matka Polka i Stowarzyszenie Toruńskie Spacery Fotograficzne).


Statuetki, podobnie jak w ubiegłym roku, przygotowali podopieczni RC fundacji konsultingu i rehabilitacji, zaś gala wręczenia nagród odbyła się w gościnnych i prestiżowych prograch Centrum Kultury Dwór Artusa w Toruniu. Na zakończenie zebrani wysłuchali koncertu Kamila Wasickiego z zespołem. Kulturalny Toruń to największy, toruński serwis informacyji kulturalnej, wydawany przez Fundację Stabilo. Inicjatywę wręczania Krawatów zawdzięczamy Mateuszowi Łapińskiemu, redaktorowi naczelnemu Kulturalnego Torunia.

zawsze popieramy Toruń :)

Komentarze

Prześlij komentarz