Czy to bedzie drugi "Rejs"? Z Kobranocką w roli głównej!

Oj chyba zapowiada się drugi "Rejs". Tym razem dokumentalny, z wywodzącą się z Torunia Kobranocką w roli głównej. No prawie głównej. Mowa o filmie "Kocham cię jak Irlandię", który wyreżyserowal Aleksander Dembski, a jego trailer pojawił się właśnie w sieci.
Kobranocka... uczy się tańczyć u pani Basi (fot. producent)
 

Sam trailer zapowiada, że filmowi opisywanemu jako "komedia dokumentalna", blisko będzie do klimatu "Rejsu" Piwowskiego.
- Wąsy dodają powagi wokaliście, powinien nosić wąsy.
- Ja bym chciał nosić wąsy, ale jak one są sztuczne i z kociej sierści, to ja mam na kota alergię przecież!
Kochamy takie dialogi. W filmie zobaczymy aktorów-naturszczyków, zespół Kobranocka, ale i Rafała Bryndala, Bohdana Łazukę i Marka Sierockiego."Kocham cię jak Irlandię" to opowieść o dwójce przyjaciół, którzy odnajdują się po latach i postanawiają zaistnieć na dużej scenie. Krzysztof Urtate ma doświadczenie jako menedżer kapel weselnych i bankietowych, a Adam Hendzel jest gwiazdą portalu dla muzyków amatorów. Mimo, że mają
umiarkowane zdolności, postanawiają poświęcić wszystko dla osiągnięcia sukcesu.

Pan Krzysztof i pan Adam - bohaterowie filmu
Aby tak się stało muszą znaleźc zespół, który zacznie grać z nimi. Tu właśnie pojawia się Kobranocka, która zaprasza Krzysztofa i Adama do wspólnego grania.

Operator Paweł Dyllus w akcji z Kobranocką
"Potrzebowaliśmy zespołu, który kupi ten rodzaj humoru. Kobranocka doskonale złapała klimat. To chłopaki, którzy mają otwarte głowy. Nie boją wyzwań" - mówił mediom Dembski. Reżyser jest twórcą nagradzanej komedii "Basia z Podlasia". "Kocham cię jak Irlandię" powstało na zamówienie Redakcji Dokumentalnej TVP 1, a producentem jest krakowskie Darklight Film Studio.

  
noo normalnie - powstaje hicior (kadr z filmu)
Facebook filmu: https://www.facebook.com/kochamciejakirlandiefilm