Olga Bołądź "Skazana". Nowy serial Polsatu

fotos z planu "Skazanej"; prywatne archiwum Olgi Bołądź

Niedawno zakończyły się prace na planie polskiej wersji serialu BBC "Prisoner's Wives". "Skazane" mają trafić na antenę Polsatu jesienią w 2015 roku.

Brytyjski serial "Prisoners’ Wives" opowiada o losach czterech kobiet, z których każda ma za kratami bliską osobę. Akcja rozpoczyna się w momencie, kiedy mąż jednej z bohaterek zostaje oskarżony o zabójstwo. Kiedy żona odwiedza go w areszcie, poznaje trzy inne kobiety. Każda z nich ma swoja historię i tajemnice.
Polski odpowiednik ma liczyć 13 odcinków. W obsadzie znajdą się Olga Bołądź, Monika Krzywkowska, Antoni Pawlicki, Beata Ścibakówna, Ireneusz Czop i Paulina Gałązka.

Jedną z głównych ról w naszej rodzimej produkcji zagra Olga Bołądź. Olga wcieli się w rolę Oli Kowalczyk, czyli jedna z kobiet, które ze swoimi partnerami mogą spotykać się tylko w ... więzieniu. - Ja jestem bohaterką, która ma małe dziecko, urodziła je bardzo wcześnie, teraz ten synek chodzi do szkoły i żeby jej dziecko miało mamę, to jej facet idzie za nią do więzienia - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Olga Bołądź. Serialowym partnerem Olgi będzie Wojciech Błach. Do nowej roli aktorka musiała zmienić swój wizerunek.

Produkcją zajęła się Violetta Zaorska i firma producencka Aktiv Media.