Oto rozkład muzycznej jazdy na TOFIFEST w klubie eNeRDe

Poznajcie rozkład muzycznej jazdy na TOFIFEST w legendarnym klubie eNeRDe - klubie festiwalowym. Od 18 do 25 października popłyniemy muzycznie.

DJ Steve Nash i DJ Funktion zagrają na Tofifest w NRD
W jednej z bocznych uliczek toruńskiej starówki kryje się miejsce wyjątkowe, które wpisane jest od wielu lat w imprezową mapę Torunia. Klub NRD to przestrzeń, o charakterystycznym, alternatywnym wnętrzu. W jego ścianach nie ma ograniczeń co do gatunków muzycznych, jednak wszystko serwowane jest na jak najwyższym poziomie. Usłyszeć tu można artystów nietuzinkowych oraz spotkać ludzi otwartych na nowe brzmienia, wpaść na imprezę czy najzwyczajniej w świecie wypić dobry alkohol w dobrym towarzystwie.

Rozkład jazdy na TOFIFEST w eNeRDe 
(* posiadacze karnetów Tofifest mają zniżkę na imprezy płatne w wysokości 5 zł)18.10 (niedziela)
Koncert Lilly Hates Roses
Zespół powstał pod koniec 2012 roku. Mają za sobą 5 tras koncertowych w 7 krajach, a także wystąpili także na kilku polskich festiwalach. Mieli okazje zagrać pełnometrażowy koncert w prestiżowym Studiu Im. Agnieszki Osieckiej w Radiowej Trójce.Debiutancki singiel „Youth” miał swą premierę na falach legendarnego amerykańskiego radia KEXP. 30 czerwca ukazał się ich druga płyta zatytułowana „Mokotów”

Bilety: 20 zł (przedsprzedaż) / 25 zł (w dniu koncertu)*


19.10 (poniedziałek)
„Nie lubię poniedziałku” vs. Dj Funktion!
 Poniedziałek według wielu to najgorszy dzień tygodnia. Można by wyliczać wiele powodów dlaczego taka opinia jest prawdziwa. Na całe szczęście jest jeden człowiek, który zamienia każdy dzień tygodnia w święto. Juliusz zagra na barze, a tańcom nie będzie końca. Zobaczycie, że nawet poniedziałek można polubić.


20.10 (wtorek)
Wtorkowe We Love Beats

Wtorki w NRD są wyjątkowe, a to wszystko dzięki dwóm panom, którzy zamieniają je w muzyczne święto. Choć grają co tydzień, to nie ma dwóch podobnych nocy. Co tydzień Furia i WRB. przybliżają nam swoje muzyczne inspiracje.


21.10 (środa)
Festiwal NADA #7: Night Marks Electric Trio + Paulina Przybysz 
+ Rezydenckie Afterparty!


NADA to nowy cykliczny festiwal, którego zadaniem jest zaprezentowanie mieszkańcom Torunia nowych nurtów muzycznych w kulturze wysokiej. NA ostatnim w tej edycji koncercie zagrają panowie z Night Marks Electric Trio, czyli oryginalny tercet, zacierający granice pomiędzy hip-hopem oraz soulowym dziedzictwem, a najświeższymi brzmieniami muzyki elektronicznej. Wspomagać ich będzie wyjątkowy wokal Pauliny Przybysz. Po koncercie zapraszamy na darmowe afterparty z naszymi rezydentem StosunkowoDobrym Wacą!
Bilety: 10 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu koncertu)*. Afterparty: Free!22.10  (czwartek)
Afterparty po premierze dokumentu Steve Nash & Turntable Orchesta. Zagra: Dj Funktion!

Wspaniały projekt Steve Nash & Turntable Orchestra doczekał się film dokumentalnego. Jego premiera będzie miała na Tofifeście, zaś u nas odbędzie się afterparty. Wyjątkowy projekt i dokument o nim zasługują na wyjątkową imprezę. Za oprawę muzyczną odpowiada jeden z filarów turntablistycznej dziewiątki, czyli Dj Funktion! Będzie moc!

Turntable Orchestra


23.10 (piątek)
Kękę “Nowe Rzeczy” 
+ Afterparty Turnatable Orchestra, part 2

KęKę – reprezentant Radomia narobił szumu albumem „Takie Rzeczy”, który ukazał się  w 2013 roku, nakładem PROSTO Label. W świecie pełnym nijakich i skrojonych pod medialny szablon rapowych debiutantów mocno wyróżniał się i przykuwał uwagę. Po sukcesie pierwszej płyty, która uzyskała statut złotej  i ponad dwunastu miesiącach w trasie, wrócił  z kolejnym albumem, który już po miesiącu okrył się złotem. „Nowe Rzeczy“ to opowieść o wychodzeniu z nałogu i uczeniu się na nowo, jak ogarnąć codzienność. KęKę nie poucza, choć mówi o sprawach ważnych swoim niezmiennie szorstkim, dosadnym i nieubarwionym frazesami językiem. Na płycie nie brakuje jednak lżejszych tematów.

Po koncercie zapraszamy na gorące afterparty, a za oprawę muzyczna odpowiadać będą DJ'e znani z projektu Stave Nash & Turnatable Orchestra.

Bilety na koncert: 25 zł (przedsprzedaż) 30 zł (w dniu koncertu). Afterparty: wjazd FREE!24.10 (sobota)
TOFIFEST & RE/MIXXX AFTERPARTY (Soundscape Mirror live+vj, Matt S., Delaplaya, Kruszytop)
Sobota to najlepszy dzień na imprezę. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy na ten elektroniczne święto, a także audiowizualną podróż. Podwójny After zorganizowany przez T.O.S.O.T. Kolektyw, a na nim będzie House, będzie techno, będzie pięknie!
Wstęp: 10 zł *

Zagrają dla Was tego dnia:
Soundscape Mirror
MattS.
Delaplaya
Kruszytop


Tofifest music time!


Komentarze