Olga Bołądź gra z Ewanem McGregorem w filmie Patryka Vegi.

Olga i Ewan
Krótko bo to hicior. Olga Bołądź gra z Ewanem McGregorem w filmie Patryka Vegi. Brzmi? No brzmi!

Olga występuje w specjalnych spotach w ramach akcji promującej wejście do Polski serwisu ShowMax (serwis typu SVoD z odpłatnymi treściami). Serwis stał się już sławny, po wypuszczeniu plotki, że zagarnie dla siebie "Ucho Prezesa" , które zniknie przez to z YouTube.

Olga występuje z gwiazdą "Trainspotting" i Gwiezdnych wojen" w jednym ze spotów udostępnionych już na stronie Czerwonypunkt.pl.

Oba stylizowane są na zwiastuny nowego filmu akcji w reżyserii Patryka Vegi, oba zyskają swoje rozwinięcie już niedługo. Główną rolę gra Ewan McGregor, a w pozostałych występują - poza Olgą - aktorzy z ostatnich filmów Vegi (dwóch części „Pitbulla” i „Służb specjalnych): Tomasz Oświeciński i Piotr Stramowski.Jak informuje serwis Wirtualnemedia.pl, właściwa odsłona akcji zacznie się 15 lutego, kiedy uruchomiona zostanie polska wersja serwisu Showmax. W ofercie stacji znajdzie się m.in. miniserial internetowy „Ucho prezesa”. Miesięczny dostęp do serwisu ma kosztować 19,90 zł.

Olga Bołądź jest laureatką Flisaka Tofifest i przyjaciółką naszego festiwalu, cieszy nas więc jej kolejny sukces, bo przecież występ z wielkim Ewanem, jest czymś takim.

Poniżej mała galeria filmów w jakich grała Olga

jedna z pierwszych ról: Olga w offowej "Próbie mikrofonu"

"Skrzydlate świnie"

z Krzysztofem Majchrzakiem w "Las 4 rano" Jan Jakub Kolski

w etiudzie szkolnej Jana P. Matuszyńskiego "Razem"

"Nad życie"


"Służby specjalne" Patryka Vegi

Olga odbiera Flisaka Tofifest w 2009 roku

Komentarze