"Klinika Sukcesu" szuka statystów z Torunia i Bydgoszczy

Klinika Sukcesu
Klinika Sukcesu. W tym miejscu podrasują twój sukces. Staniesz się turbo-extra. 18 kwietnia rusza machina produkcyjna nowego filmu niezależnego w reżyserii Ewy Hoffman. Producenci szukają statystów, macie ostatnią okazję by się zgłosić.

W świecie, w którym sukces i powodzenie staje się obsesją i jest jedynym wyznacznikiem szczęścia, ludzie, którzy właśnie stracili społeczne zaufanie trafiają do Kliniki Sukcesu. Mają tam na nowo zdefiniować swoje cele, by po wyjściu znów stać się chodzącymi ideałami i wykonywać swoje profesje jak najlepiej.

Właśnie tam przychodzi Sandra, 35 –letnia bizneswoman, która niedawno została ogłoszona człowiekiem biznesu poprzedniego roku. Wraz ze wspólnikiem, Tomaszem, prowadzi świetnie prosperującą firmę i właśnie walczy o intratny kontrakt. Jest więc na samym szczycie drabiny społecznej. Do kliniki przychodzi, żeby odwiedzić swoją koleżanką Anię. Gdy kończy odwiedziny okazuje się, że zgubiła dokument, który uprawnia ją do wyjścia na zewnątrz.

Tak zaczyna się surrealistyczna komedia absurdu, którą zaraz po Świętach rozpoczynają twórcy z Bydgoskiej Kroniki Filmowej: Ewa Hoffmann, Jarosław Piskozub i Mateusz Buława. Zdjęcia, które potrwają od 18 kwietnia do początku maja realizowane będą głównie w toruńskim Dworze Artusa, ale także w zespole pałacowo-parkowym w Ostromecku i Sali Kolumnowej Towarzystwa Naukowego w Toruniu.

Jarek Piskozub to współautor nagradzanych w kraju i zagranicą filmów dokumentalnych “Czarna niedziela”, “List z rzeki”, “Azyl”. Podobnie Mateusz Buława, który za swój “Motylkowy szpital” i “Gdy przyjdzie mi ten świat porzucić” zdobył wiele nagród. Ewa Hoffman jest studentką BKF-u i wieloletnią koordynatorką w zespole producenckim Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest .

Produkcja rusza zaraz po świętach, jednak autorzy cały czas szukają jeszcze statystów. Chodzi o osoby powyżej 20 roku życia, które miałyby ochotę zobaczyć jak od kuchni wygląda produkcja filmowa.

Wszelkie informacje i zgłoszenia proszą o przesłanie drogą mailową: lekkispadekformy@gmail.com

Film powstaje dzięki wsparciu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Komentarze