Rosati w Hollywood

Weronika Rosati pracuje obecnie na planie sequela filmu "Largo Winch", ekranizacji popularnego komiksu. Rosati gra jedną z trzech głównych ról kobiecych, obok samej Sharon Stone.
Weronika była w 2006 roku członkinią jury festiwalu Tofifest [na zdjęciu z naszego archiwum]. Od tego czasu jej kariera przeszła wiele zakrętów i nowych wcieleń. Teraz dostała się wreszcie do swojego wymarzonego Hollywood. "Largo Winch 2" reżyseruje Jerome Salle, autor pierwszego filmu z tego cyklu. Scenariusz sequela napisali Philippe Francq i Julien Rappeneau na podstawie komiksu Jeana Van Hamme, autora który ma swoim koncie m.in. "Thorgala".

Largo Winch to 26-letni buntownik, a jednocześnie miliarder - dziedzic rodzinnego imperium biznesu. Z pomocą przyjaciół próbuje znaleźć wyjście z trudnych i niebezpiecznych sytuacji, w które zostaje wciągnięty.

To nie koniec nowych, ciekawych ról Rosati - inne obrazy, w jakich będzie można niedługo ją oglądać, to "Criminal Empire For Dummies"  z Harveyem Keitelem  i Garym Oldmanem  oraz "Ukryci"  Agnieszki Holland informuje Stopklatka.pl.

Weronika działa też nadal w świecie niezależnych - niedawno wystąpiła i współprodukowała niezależny film grozy Piotra Matwiejczyka zatytułowany "Piotrek 13go". Z tym samym twórcą pracowała też na planie "Smutnej".