Marcinkowski kosi!

Co kosi Dawid Marcinkowski? NAGRODY! Jego niesamowita "Sufferosa" - pierwszy polski film interaktywny - wygrała festiwal w Stuttgarcie! Ale toruński twórca ma przed sobą kolejne szansy na sukces...
"W Stuttgarcie Sufferosa wygrała!" - ten komunikat od Dawida sprawił nam wiele radości. Film wygrał konkurs New Media ON/OFFLINE na Stuttgart Film Winter 2011. Dopingujemy "Sufferosę" i jej autora od dłuższego czasu. Po pokazie na Tofifest 2010 jesteśmy zafascynowani tym filmem, będącym absolutnym unikatem w naszym kraju. 

Pisaliśmy już o nim kilka razy TUTAJ i TUTAJ

Teraz przed filmem Marcinkowskiego kolejne szanse na nagrody. Zaczyna się bowiem kolejna część trasy filmu po świecie: "Mam dużo pokazów w zasadzie na całym świecie - Filipiny, USA, Portugalia." - opowiada blogowi Tofifest reżyser. Do czerwca film pokazywany będzie również na festiwalach filmowych w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Węgrzech i Słowacji. Miedzy innymi na prestiżowym OFFF 2011 w Barcelonie!

Sufferrosa
, pierwszy polski film interaktywny, który jest również pierwszą na świecie pozycją tego gatunku zrealizowaną jednocześnie pod kątem oglądania jej za pośrednictwem internetu i pokazywania na regularnych festiwalach filmowych.

W tym tygodniu "Sufferosa" bierze udzial w prestizowym konkursie portalu FWA.
Możecie wspomóc nasz film wchodząc na stronę: http://thefwa.com/submissions/sufferrosa
I tam, po logowaniu, głosujemy na Marcinkowskiego!
My już to zrobiliśmy.

Strona z filmem - obejrzyj, weź udział: http://www.sufferrosa.com/