Tofifest 2011 - Nowy plakat / New Poster!

Miło nam zaprezentować plakat 9.edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. W tym roku wybrany został projekt młodej obiecującej artystki Matyldy Mazur. Po wyciskaniu i krojeniu filmowej pomarańczy na oficjalnych plakatach, w tym roku będziemy obierać kino do granic możliwości…

Matylda Mazur zajmuje się wszelkiego rodzaju projektowaniem graficznym, grafiką komputerową, ilustracją i animacją, także na potrzeby VJ-ingu. W 2007 roku obroniła z wyróżnieniem dyplom (autorską animację „Dwie historie”) na specjalizacji Plastyka Intermedialna Edukacji Artystycznej Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu.
Od pierwszego roku studiów realizowała różnego rodzaju projekty graficzne i multimedialne jako freelancerka (niektóre z nich dostępne są na stronie www.myspace.com/ematylda), a obecnie powołuje do życia własną firmę graficzno-designerską Yoyo Design. Będzie to sklep internetowy i studio graficzne w jednym. Strona firmy www.yoyo-design.com jest w trakcie realizacji, ale już w tej chwili można podejrzeć pierwsze projekty na: www.facebook.com/yoyo.design.studio.
Projekt oprawy graficznej tegorocznej edycji Tofifestu jest pierwszą realizacją firmy Yoyo Design.