Falconnet kręci teledysk w Toruniu

Chris Falconnet kręci teledysk zespołu Bartnicky Band. Francuski artysta mieszkający w Toruniu od kilku lat, stworzył tu serię wielu ciekawych teledysków. Ten także zapowiada się interesująco.


Falconnet to młody francuski artysta, reżyser, operator kamery, montażysta i muzyk. Ukończył szkolę filmową we Francji ze specjalizacja reżyseria filmowa i realizacja dźwięku. Został wyróżniony za najlepszą ścieżkę dźwiękową do animacji filmowej.
Od 2006 roku mieszka w Toruniu. Wyreżyserował tu videoclipy dla toruńskich zespołów: Vitamina, HAlf Light, Ayaju Fusion. Kolejny clip zrealizowany został dla wokalistki z Warszawy Violi
Brzezinskiej, ktora jest laureatką Szansy na Sukces. Podobnie dla grudziądzkiego zespołu Anima, którego leader Mariusz Myrcha dostał główne wyróżnienie w programie Tomasza Manna.
Wyreżyserował również clip dla rockowej formacji zespołu Cemetery of Screem z Krakowa.
Prócz clipów Kris realizuje również filmy krótkometrażowe. W filmie "Moja Śpiąca Wojenka"
współpracował z aktorami z Teatru Horzycy i Teatru Wicza. Oprócz filmowania Kris zajmuje sie muzyką. Obecnie nagrywa swój pierwszy album "Iternal Mile".


Bartnicky - projekt muzyczny, który dojrzewał przez parę ostatnich lat. Jest to zespół, którego muzyka po pierwszych taktach zostaje głęboko uszach i sercu. Połączenie rożnych gatunków muzycznych  takich jak rock, pop, Funk i folk w efekcie powoduje Power muzyczny.  Członkowie zespołu to wykształceni muzycy, którzy dobierali się od dłuższego czasu i zgrali się perfekcyjnie, co słychać i widać na koncertach.
http://www.bartnicky.pl/


(zdjęcia zapożyczone z profilu bandu z Facebooka)

Komentarze