LOKALIZACJE: TVN robi z "Lekarzy" dwa nowe seriale.

Kręceni w Toruniu "Lekarze" okazali się być tak popularni, że TVN zdecydował się na dwa tzw. "spin-offy" czyli serie nawiązujące do głównego serialu, bądź wynikające z jego pobocznych wątków. Obie nowe serie będą serialami internetowymi. Pierwsza - “Lekarze po godzinach” - jest już do obejrzenia w serwisie TVN Player. Teraz zapadła zaś decyzja o nakręceniu drugiej -  „Lekarze nocą”. Ona także dostępna będzie w TVN Playerze.

"nocny dyżur" czas zacząć
Jak informuje TVN, głównymi bohaterami produkcji będą doktor Guła (w tej roli Adam Cywka) i doktor Wilecki (Marcin Tyrol), a gościnnie pojawiać się będą w niej inne postacie znane już z telewizyjnych „Lekarzy”. Powstać ma 13 odcinków „Lekarzy nocą”, a każdy trwać będzie ok. 5-6 minut.
Dostępni już w sieci "Lekarze po godzinach” stawiają na większą dawkę humoru niż pierwowzór. Nocne dyżury także mają serwować większą dawkę uśmiechu.

to już możecie oglądać
Dotychczas TV nakręcił i udostępnił "spin-offy" dwóch telenowel - “Przepisu na życie” oraz “Julii”. Teraz dzięki sieciowym "Lekarzom" Toruń będzie pojawiał się w aż trzech serialach.
Ładnie :)

Komentarze

  1. Dlaczego podczas Filmu uczy się naruszania Prawa Pacjenta ust 2008 r art 21.Prosze wyjść z badania a to decyduje Pacjent o tym nie lekarz!!Zwykłe ubezwłasnowolnienie Pacjenta gdy decyduje ktokolwiek(lekarz) za nas!!!! Oczywiście gdy są dzieci to zostają rodzice przy badaniu nawet zabiegu mamy Prawo do obecności osoby bliskiej gdy nie ma znieczulenia ogólnego.Dodam że to samo Karetka Pogotowia Musi zabrać na życzenie Pacjenta Osobę bliską!!!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz