LOKALIZACJE: TVN robi z "Lekarzy" dwa nowe seriale.

Kręceni w Toruniu "Lekarze" okazali się być tak popularni, że TVN zdecydował się na dwa tzw. "spin-offy" czyli serie nawiązujące do głównego serialu, bądź wynikające z jego pobocznych wątków. Obie nowe serie będą serialami internetowymi. Pierwsza - “Lekarze po godzinach” - jest już do obejrzenia w serwisie TVN Player. Teraz zapadła zaś decyzja o nakręceniu drugiej -  „Lekarze nocą”. Ona także dostępna będzie w TVN Playerze.

"nocny dyżur" czas zacząć
Jak informuje TVN, głównymi bohaterami produkcji będą doktor Guła (w tej roli Adam Cywka) i doktor Wilecki (Marcin Tyrol), a gościnnie pojawiać się będą w niej inne postacie znane już z telewizyjnych „Lekarzy”. Powstać ma 13 odcinków „Lekarzy nocą”, a każdy trwać będzie ok. 5-6 minut.
Dostępni już w sieci "Lekarze po godzinach” stawiają na większą dawkę humoru niż pierwowzór. Nocne dyżury także mają serwować większą dawkę uśmiechu.

to już możecie oglądać
Dotychczas TV nakręcił i udostępnił "spin-offy" dwóch telenowel - “Przepisu na życie” oraz “Julii”. Teraz dzięki sieciowym "Lekarzom" Toruń będzie pojawiał się w aż trzech serialach.
Ładnie :)