W maju ostatni odcinek serialu „Prawo Agaty”, realizowanego w Bydgoszczy

"Lekarze" kręceni w Toruniu już się zakończyli, nadszedł czas na zakończenie produkcji kręconego częściowo w Bydgoszczy "Prawa Agaty". W ten sposób oba seriale TVN, które zrobiły dużo dobrego dla promocji stołecznych miast regionu kujawsko-pomorskiego, znikną z naszych ulic wraz z ekipami realizacyjnymi.

"Prawo Agaty", zdjęcia w Bydgoszczy

Ostatni klaps na planie „Prawa Agaty” padł w minioną sobotę, a finałowy odcinek serialu widzowie TVN zobaczą pod koniec maja. "Po siedmiu sezonach kończymy produkcję „Prawa Agaty”. Przez
ten czas serial zebrał dużą, wierną widownię oraz zyskał sympatię widzów. Przyszedł jednak czas na zmiany i nowe formaty, nad którymi już pracuje produkcja" - mówi Wirtualnemedia.pl Lidia Zagórska, zastępca szefa działu PR Grupy TVN.

"Prawo Agaty" z siedmioma sezonami, prawie pobiło rekord długości serialu w TVN-ie. Wyprzedzili je tylko "Kryminalni" z ośmioma seriami.

"Lekarze" zakończyli swoją obecność na ekranie TVN po 5 sezonach, jesienią 2014. Pozostaje podsumować to, co przyniosły obu miastom? Wymagało to będzie dosyć solidnych analiz w wykonaniu biur promocji Bydgoszczy i Torunia. Na gorąco, nie da się określić realnych zysków promocyjnych. Wiadomo na pewno, że przeciętna oglądalność obu serii, na przestrzeni kilku lat emisji (od 2012), przekraczała na każdym sezonie 1.5 - 2.5 mln widzów. Można wiec bez popełniania błędu powiedzieć, że inwestycja się opłaciła.

Komentarze

  1. Fajny serial :) Taki adwokat jak tytułowa Agata jest coraz częściej spotykany. Obecnie bardzo popularne jest maksymalnie profesjonalne podejście do potrzeb klienta. Tylko dzięki temy kancelarie mogą się rozwijać i zyskiwać nowych klientów.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz