Nowy, nieocenzurowany trailer nowego "Pibulla". Linda morduje

Bogusław Linda zabijający seriami z automatu i cedzący przez zęby "że weźmie udział w zabójstwie, ale nikt mu tego nie udowodni". "Psy", rok 1993? Nie. "Pitbull. Nowe porządki" Patryka Vegi, rok 2015. Linda, laureat naszego Złotego Anioła za niepokorność twórczą 2010, wraca na ekran jako twardziel. Tym razem - po "złej stronie" barykady, jako gangster "grupy mokotowskiej".

Jak pisze blogger z NaTemat, nieźle wypadają w trailerze: "partnerujący Lindzie Andrzej Grabowski, Maja Ostaszewska i Piotr Stramowski. Szczególnie ten ostatni ma szansę Lindzie dorównać i godnie zastąpić słynnego Despero, którego w serialu "Pitbull" grał Marcin Dorociński". Zobaczymy.

Na razie zobaczcie trailer bez cenzury. Mięsem się mocno rzuca...Linda wraca zresztą na ekrany kin w dwóch, całkiem odmiennych rolach. W Łodzi trwają w tej chwili zdjęcia do filmu "Powidoki" w reżyserii Andrzeja Wajdy, w którym Linda gra główną rolę. Wciela się w postać Władysława Strzemińskiego, mistrza awangardy artystycznej przed i powojennej Polski. Pisaliśmy o tym filmie TUTAJ


Komentarze

Prześlij komentarz