Jakub Gierszał z Andrzejem Chyrą na planie nowego filmu w Berlinie


Polska reżyserka Urszula Antoniak rozpoczęła zdjęcia do swojego nowego filmu "Pomiędzy słowami". W głównych rolach Andrzej Chyra i laureat Złotego Anioła oraz Flisaka Tofifest - Kuba Gierszał.

Głównym bohaterem jest 28-letni Michel (Jakub Gierszał), berliński prawnik, który wyemigrował z
Polski. Niemcy stały się już jego małą ojczyzną. Ale wszystko zmienia weekend spędzonym z polskim ojcem (Andrzej Chyra), z którym długo nie miał kontaktu

Michel zaczyna za czymś tęsknić. Pozornie nic się nie stało, a jednak przez kilkadziesiąt godzin bardzo wiele się zmieniło.


Chyrze i Gierszałowi partnerować będzie Justyna Wasilewska ("Król życia", "Kebab & Horoscope") oraz niemiecki aktor Christian Löbera. Za kamerą stanie holenderski operator Lennert Hillege.

Urszula Antoniak zasłynęła dzięki filmom "Code Blue" i "Strefa nagości". Andrzeja Chyrę mogliśmy ostatnio oglądać w "Na granicy", a Jakuba Gierszała w "Performerze" i "Córkach dancingu".

Niedawno, jak pisaliśmy na stronie internetowej Tofifest, w sieci pojawił się kinowy zwiastun filmu "Morris from America" z rolą Kuby, który wciela się tam w postać dominującego, szkolnego gwiazdora. Film został dobrze przyjęty na festiwalu w Sundance. 


Projekt jest polsko-holenderską koprodukcją łódzkiego Opus Film z Family Affair Films z Amsterdamu. Budżet filmu szacowany jest na 5,5 mln. zł. Premiera planowana jest na 2017 rok.Komentarze

  1. Lubię tych dwóch aktorów. Z chęcią obejrzę tą produkcję. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. @MagiaSłowa my też czekamy, ciekawe jak wypadną razem, to zupełnie inne osobowości

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz