Nowy klip z Bydgoszczy: "OK.AZJA" rapera Azji nieco zaskakuje

Azja, fot. Bartek Miłoszewski
Maxisingiel "OK.AZJA" promujący solowy album Azji pod tytułem "Ostatni" okraszony został klipem. Klip jednak nieco zastanawia. To tzw. mashup zrobiony z dwóch filmów animowanych. Wyjątkowo rzadka koncepcja, a do tego czerpiąca garściami z prac innych artystów. Kultura sampla? 

Dotarła do nas niedawno informacja prasowa, że "jest już w całości dostępny do odsłuchu nowy maxisingiel Azji z gościnnym udziałem Ani Hnatowicz (ona jest MEGA!!!). Żeby dopełnić kwestii technicznych dodajmy, że wyprodukował go Jarza, Zixu, SiwySiwek oraz Dz.ony. Płyta ukazała się w formie fizycznej, można ją także nabyć w wersji cyfrowej, która zwiera wszystkie instrumentale oraz acapelle. A oto wspomniany klip do tego utworu:

 

Zastanawiamy się nad tym klipem, a jakie jest Wasze zdanie? Piszcie w komentarzach lub na Facebooku Tofifest 

Azja to doświadczony raper od lat związany z bydgoską sceną hip-hopową, Artysta jest kojarzony przede wszystkim dzięki dobrze przyjętym podziemnym albumom "Makrokosmos" czy "Z dala od zgiełku". Zadebiutował na oficjalnym rynku fonograficznym albumem "Myśli kilka" nagranym ze składem Partyzant, który ukazał się dzięki współpracy Aptaun Records oraz PchamyTenSyf.

Link do playlisty

Album AZJA "Ostatni" będzie można zamawiać od 1 maja na stronie pchamytensyf.pl, natomiast oficjalna premiera została zaplanowana na pierwszy tydzień czerwca.
Przed publikacją albumu ukażą się kolejne single w raz z klipami wideo.

Komentarze